Fotografie – gromadzenia ciąg dalszy

Szanowni Krewni – Kocowie po mieczu i po kądzieli.


Mija czas, rodzą się kolejne pomysły upamiętniania i dokumentowania naszej przeszłości i znów zwracamy się do Was z prośbą.
W każdej rodzinie przechowywane są fotografie naszych przodków. Chcielibyśmy zgromadzić ich jak największą ilość i zaprezentować na naszym kolejnym spotkaniu, na które zapewne już wszyscy oczekują.

Kluczem ma być zgromadzenie fotografii przynajmniej trzech pokoleń mężczyzn o nazwisku Koc z danej rodziny, a więc zaczynamy od najmłodszych, ale sięgamy najdalszych możliwych do wydobycia z naszych archiwów domowych. Oczywiście jeśli jedyne fotografie to np. zdjęcia czy portrety ślubne, to również je poprosimy.

W ich przypadku poprosimy o wskazanie w opisie dokładnie osoby podając np. w górnym rzędzie drugi od lewej. Prosimy jak zwykle o opisywanie nadsyłanych zdjęć : imię, przydomek osoby i/lub linii Koców, data, miejsce wykonania fotografii.

Jeżeli nie mają Państwo możliwości przysłania fotografii mejlem – mogą być przekazane lub udostępnione osobiście – zrobimy zdjęcia i zwrócimy oryginały.


Bardzo jesteśmy ciekawi komu uda się przesłać fotografie osób z największej liczby pokoleń z danej rodziny… 

Przypominamy adres : archiwumkocow@gmail.com