Aktywni MY

Aktualizacja 16.10.2023

Nic dwa razy się nie zdarza… W. Szymborska

Drodzy i mili,

We własnym imieniu, a także organizatorów III Zjazdu Rodu Koców dziękujemy za wspólne chwile podczas naszego ostatniego spotkania. Szczególnie w tym miejscu dziękuję ekipie kajakarek i kajakarzy za czas spędzony na rzece podczas spływu. Mieliśmy piękną pogodę, która pozwoliła cieszyć się bezpiecznym i ciekawym fragmentem doliny Bugu.

Myślę, że ta wodna wycieczka zostanie na długo w pamięci. Dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń, śmiechu i oddechu od codziennych obowiązków. Pozwoliła też na lepsze poznanie się naszej wspaniałej rodziny.

Może się wydawać, że dopiero stawaliśmy na suchym lądzie ale chcę zachęcić Was do wspólnego planowania następnego spotkania. Czy kolejnym wydarzeniem mógłby być rajd Rowerowy? Może ktoś z Was brał udział w takich wycieczkach? Czy znacie ciekawe trasy rowerowe w okolicach naszego Zjazdu? Czekam na Wasze podpowiedzi.

Przysyłajcie swoje propozycje. Co innego mogłoby sprawić frajdę we wspólnym spędzaniu czasu? Oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną i turystyką po ziemiach naszych przodków. Kolejna przygoda łącząca Ród Koców.  Czekam i przypominam adres mailowy: kocaktywnimy@gmail.com  

Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego pięknego, Bartłomiej Stanisław Koc


Aktualizacja 03.05.2023

Ahoj!
Czas mija i zbliżamy się do kolejnego spotkania. Poniżej garść informacji dotyczących rodzinnego
spływu kajakami.

Ostatecznie trasę trochę skróciliśmy. Start planujemy w Sutnie. To daje nam około czterech godzin
samego płynięcia. Plus ewentualne przystanki. Zakładając, że spływ rozpoczął by się około godziny
trzynastej to uda nam się dotrzeć na spotkanie biesiadne w Kaszteliku o czasie.

Dostępny jest już program Zjazdu. Zgłoszenia chętnych załóg przyjmujemy w zakładce Zapisy. Przypominam, że ewentualne pytania można przesyłać na adres:
kocaktywnimy@gmail.com

Czekając na wspólną przygodę pozdrawiam,
Bartłomiej Stanisław Koc


Droga Rodzino,
Czas płynie nieubłaganie. Powoli myślimy o kolejnym spotkaniu w naszym rodzinnym gronie. Jednym z elementów tego spotkania ma być spływ kajakowy. Planowane jest właśnie rozpoczęcie następnego zjazdu od takiego spływu. Mamy to szczęście, że w naszym regionie przebiega niezwykle ciekawy fragment doliny Bugu. Jest nim Podlaski Przełom Bugu. Rozciąga się on od Niemirowa do Drohiczyna. Chciałbym zaproponować krótszą wersję, tak aby zakończyć spływ w okolicach Siemiatycz. Jest to trasa około 30 kilometrowa, do przepłynięcia w jeden dzień. Proszę o nadsyłanie swoich komentarzy. Może są wśród Was osoby, które już uczestniczyły lub mają kontakt z organizatorami takich spływów? Wszelka pomoc mile widziana. Stwórzmy razem niezapomnianą przygodę. „Nową, świecką tradycję”.

Zjazd Koców


Jednocześnie zrodził się pomysł na organizowanie podobnych wydarzeń w gronie młodszej części Rodziny. Chcielibyśmy stworzyć więcej możliwości integracji Koców poprzez wspólną aktywność. Dlatego kieruję do Was, Młodzi oraz Piękni, apel o dzielenie się pomysłami na kolejne spotkania. W grupie siła. Myślę, że takie historie dostarczą wielu wrażeń, przygód i na długo zostaną w pamięci. Jednocześnie pozwoli to nam na lepsze poznanie się i przybliży nasze rodziny.


AKTYWNI MY to specjalnie uruchomiona zakładka gdzie możemy przedstawić swoje pomysły. Proszę podzielcie się własnymi propozycjami. Może w Waszej okolicy będzie się działo coś ciekawego? Czy będą chętni? Jak tak to fajnie, Koce zajadą grupą. Razem stwórzmy miejsce gdzie wymieniać się będziemy doświadczeniami oraz ideami. Przesyłajcie wiadomości, kontakt na e-mail: kocaktywnimy@gmail.com

Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego pięknego,
Bartłomiej Stanisław Koc, e-mail: kocaktywnimy@gmail.com